بلوك باران پنجشنبه مازندران هواشناسی استان مازندران

بلوك: باران پنجشنبه مازندران هواشناسی استان مازندران اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث آغاز سومین روز از عملیات جست‌وجو جهت یافتن لاشه هواپیمای تهران-یاسوج

مدیرکل دفتر عملیات هوانوردی شرکت هواپیمایی کشوری از اعزام کماندوهای ارتش به محل سقوط هواپیمای ATR آسمان در سمیرم خبر داد و با اشاره به استقرار یک سری تجهیزات از

آغاز سومین روز از عملیات جست وجو جهت یافتن لاشه هواپیمای تهران-یاسوج

عبارات مهم : آسمان

مدیرکل دفتر عملیات هوانوردی شرکت هواپیمایی کشوری از اعزام کماندوهای ارتش به محل سقوط هواپیمای ATR آسمان در سمیرم خبر داد و با اشاره به استقرار یک سری تجهیزات از سوی سپاه گفت:امیدواریم تا قبل از ظهر امروز لاشه هواپیما را پیدا کنیم.

محمدسعید شرفی در گفت وگو با تسنیم، در رابطه با بروزترین کارها انجام شده است جهت یافتن هواپیمای ATR آسمان اظهار کرد: کارها جهت یافتن لاشه هواپیمای مذکور بین دستگاه های ذی ربط تقسیم بندی شده است است.

وی با اعلام این که امروز تجهیزات کمکی زیادی به محل وقوع سانحه می رسد، تصریح کرد: علاوه بر این کماندوهای ارتش نیز جهت کمک به عملیات تجسس به محل سقوط هواپیما اعزام شده است اند.

آغاز سومین روز از عملیات جست‌وجو جهت یافتن لاشه هواپیمای تهران-یاسوج

وی با بیان این که پیش از این ۵ هلی کوپتر در اختیار داشتیم که امروز تعداد آنها به ۷ فروند زیاد کردن می یابد، افزود: همچنین پهپادهای بیشتری طی امروز جهت عملیات جستجو مورد استفاده قرار می گیرد.

مدیرکل دفتر عملیات هوانوردی شرکت هواپیمایی کشوری با اعلام ابن که این پهپادها توانایی فیلمبرداری و تصویربرداری دارند، گفت: خیلی امیدوار هستیم امروز تا قبل از ظهر هواپیما را پیدا کنیم چراکه بعد از آن سه چهار روز شرایط نامساعد آب و هوایی را در منطقه خواهیم داشت.

مدیرکل دفتر عملیات هوانوردی شرکت هواپیمایی کشوری از اعزام کماندوهای ارتش به محل سقوط هواپیمای ATR آسمان در سمیرم خبر داد و با اشاره به استقرار یک سری تجهیزات از

شرفی تا بیان این که تا این لحظه (ساعت ۲۴) هیچ نشانی از هواپیما پیدا نکرده ایم، بیان کرد: سپاه نیز در حال استقرار یک سری تجهیزات در منطقه است.

وی اظهار کرد: بالگردهای خیلی مجهز و هواپیماهای نقشه برداری در حال ورود به منطقه هست. همچنین شرکت ارتباطات رادیویی هم یک سری تجهیزات پیدا کردن و شناسایی به منطقه ارسال کرده و اگر قرار باشد لاشه هواپیما پیدا نشود فقط به خاطر بدی آب و هواست.

وی با تاکید بر این که تجسس زمینی ۲۴ ساعته است و هم اکنون کوهنوردان در حال جستجو هستند، یادآور شد: ۱۲ پهپاد جهت عملیات تجسس هواپیمای ATR آسمان به کار گرفته شده است است.

آغاز سومین روز از عملیات جست‌وجو جهت یافتن لاشه هواپیمای تهران-یاسوج

واژه های کلیدی: آسمان | تجهیزات | هواپیما | هواپیما | ظهر امروز | سقوط هواپیما | شرکت هواپیمایی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs