بلوك باران پنجشنبه مازندران هواشناسی استان مازندران

بلوك: باران پنجشنبه مازندران هواشناسی استان مازندران اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ادعاها راجع به نقش کشور عزیزمان ایران در سرنگونی جنگنده اسرائیل بی اساس است / مشاور بشار اسد

مشاور سیاسی- رسانه ای مدیر جمهور سوریه ادعای رژیم صهیونیستی در مورد نقش کشور عزیزمان ایران در سرنگونی جنگنده اف ۱۶ این رژیم را رد کرده و آن را بی اساس خواند.&nb

ادعاها راجع به نقش کشور عزیزمان ایران در سرنگونی جنگنده اسرائیل بی اساس است / مشاور بشار اسد

مشاور بشار اسد: ادعاها راجع به نقش کشور عزیزمان ایران در سرنگونی جنگنده اسرائیل بی اساس است

عبارات مهم : ایران

مشاور سیاسی- رسانه ای مدیر جمهور سوریه ادعای رژیم صهیونیستی در مورد نقش کشور عزیزمان ایران در سرنگونی جنگنده اف ۱۶ این رژیم را رد کرده و آن را بی اساس خواند.

به گزارش مهر به نقل از المیادین، مشاور سیاسی- رسانه ای مدیر جمهور سوریه ادعای رژیم صهیونیستی در مورد نقش کشور عزیزمان ایران در سرنگونی جنگنده اف ۱۶ این رژیم را رد کرده و بی اساس خواند.

«بثینه شعبان» در مراسمی به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران در دمشق، ضمن رد اتهامات اسرائیل به ایران، گفت: اتهامات و سخنان دشمن صهیونیستی در مورد نقش کشور عزیزمان ایران در سرنگونی جنگنده اسرائیلی بی اساس هست. این جنگنده را پدافند هوایی سوریه سرنگون کرد، نیرویی که نه تنها این جنگنده بلکه ده ها موشک را نیز سرنگون کرده است تا هرگز به اهدافشان نرسیدند.

ادعاها راجع به نقش کشور عزیزمان ایران در سرنگونی جنگنده اسرائیل بی اساس است / مشاور بشار اسد

وی افزود: این عنوان باعث دیوانه شدن دشمن صهیونیستی شده است هست، آیا که ثابت شد همه موشک ها و تسلیحاتی که دشمن صهیونیستی به آن اعتماد دارد، در برابر پدافند هوایی سوریه توان مقاومت ندارد.

واژه های کلیدی: ایران | سوریه | جنگنده | اسرائیل | اسرائیل | صهیونیستی | پدافند هوایی | رژیم صهیونیستی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs