بلوك باران پنجشنبه مازندران هواشناسی استان مازندران

بلوك: باران پنجشنبه مازندران هواشناسی استان مازندران اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری یک توصیه با طعم بهار ، سختی‌های سال ۹۶ را فراموش کنیم

آهنگساز و رهبر ارکستر در آستانه فرارسیدن سال تازه از همه بازیگران و صورت های معروف موسیقی خواست ضمن فراموشی مشکل های کار در سال ۹۷ در آثارشان به مردم علاقه و ام

یک توصیه با طعم بهار ، سختی‌های سال ۹۶ را فراموش کنیم

سختی های سال ۹۶ را فراموش کنیم/ یک توصیه با طعم بهار

عبارات مهم : زندگی

آهنگساز و رهبر ارکستر در آستانه فرارسیدن سال تازه از همه بازیگران و صورت های معروف موسیقی خواست ضمن فراموشی مشکل های کار در سال ۹۷ در آثارشان به مردم علاقه و امید را انتقال دهند.

لوریس چکناواریان آهنگساز و رهبر ارکستر در گفتگو با مهر ضمن تبریک سال تازه بیان کرد: در این روزها همه ما به انسان های مهربان تری تبدیل می شویم و جهت سال تازه عالی ترین آرزوها را می کنیم و من هم مانند سایر هم وطنانم سال تازه هجری شمسی را به همه ایرانیان تبریک گفته و همراه با آنان به واسطه مراسم خوش حالی نوروز بهار را مراسم خوش حالی می گیرم.

وی با توصیه به کنار هم بودن، عنوان کرد: مشکل های سال ۹۶ را گرچه در دل و جانمان ثبت کردیم، ولی به آینده امید داشته باشیم و دست در دست هم فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران زمین را به سهم خود زیاد و بهتر به دنیا بشناسیم.

یک توصیه با طعم بهار ، سختی‌های سال ۹۶ را فراموش کنیم

چکناوارایان راجع به برنامه های خود جهت سال تازه گفت: من در سال تازه کارهای زیادی جهت انجام دارم و امید به آینده و فراموشی مشکل هاست که عزم مرا جهت کار کردن دو چندان می کند. امیدوارم مردم عزیز کشور عزیزمان ایران هم بازیگران و صورت های معروف موسیقی، تئاتر، سینما و هنرهای تجسمی را مانند هر لحظه حمایت کنند تا آنها با قدرت به کارهای درخشان همت کنند. امیدوارم در سال تازه ارکسترهای بیشتری در صحنه های اجرای زنده بدون هیچ مشکلی برنامه داشته باشند و حتی کار به جایی برسد که این ارکسترها با نشاط و انرژی فراوان در شهرستان ها حضور داشته باشند.

این آهنگساز در بخش دیگری از صحبت های خود توضیح داد: شروع سال تازه هنگامی که با علاقه و امید باشد یعنی آن سال تبدیل به عالی ترین سال می شود. دوست داشتن و دوست داشته شدن عالی ترین نعمتی است که خداوند بزرگ به ما عطا فرموده بعد توصیه من به عنوان عضوی از جامعه موسیقی کشور به تمام مردم علاقه و علاقه هست. بیایید لطفا در سال تازه همدیگر را دوست داشته باشیم و با جان و دل عاشق فرهنگ و هنر کشورمان باشیم.

آهنگساز و رهبر ارکستر در آستانه فرارسیدن سال تازه از همه بازیگران و صورت های معروف موسیقی خواست ضمن فراموشی مشکل های کار در سال ۹۷ در آثارشان به مردم علاقه و ام

چکناواریان در آخر صحبت هایش گفت: اصولا با حضور بهار در زندگی تک تک ما انسان ها به خاص ایرانیان با تمام پرسشها و مشقت هایی که در زندگی داریم توام با سرزندگی و نشاط و علاقه هست. من به همه بازیگران و صورت های معروف عزیز توصیه می کنم که این نشاط و سرزندگی را در آثار هنری ارزش به منصه ظهور برسانند لیکن با خلق آثار امیدبخش است که مخاطبان نیز به زندگی و حضور در آن امید بیشتری پیدا می کنند.

واژه های کلیدی: زندگی | موسیقی | سرزندگی | ایرانیان | بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs